Kim są członkowie  Zespołu John`a Maxwell`a

W Maxwell Leadership Certified Team ludzie to podstawa. Stanowimy środowisko ludzi będących w procesie rozwoju i silną, ponad 43-tysięczną społeczność ludzi na całym świecie, składającą się z osób w różnym wieku, działających prywatnie bądź pełniących różnorodne funkcje w świecie biznesu, nauki, administracji, działalności społecznej, słowem ludzi wszelkich profesji, będących w różnych momentach życia i kariery. Członkowie Maxwell Leadership Certified Team to ludzie z ogromnym doświadczeniem. To elitarna organizacja i nie dla każdego. Dołączając do tej społeczności, staniesz się częścią wyjątkowej grupy trenerów, Coachów, mówców i profesjonalistów. Zapewnisz sobie możliwość czerpania wiedzy od światowego autorytetu w dziedzinie przywództwa, zostaniesz partnerem znanych liderów, zaoszczędzisz lata samodzielnych poszukiwań, rozwijając siebie i budując swoją karierę zawodową ale i pozycję w życiu prywatnym czy swojej społeczności dla której pracujesz.

W ramach Programu Certyfikacyjnego Maxwell Leadership Certified Team zdobędziesz prawo posługiwania się marką Johna Maxwella, która otworzy dla Ciebie wiele drzwi. Otrzymasz gotowe materiały szkoleniowe do natychmiastowego i komercyjnego wykorzystania zaraz po Konferencji Certyfikacyjnej.

Ucz się wprost od Johna Maxwella, skorzystaj z jego ponad 45-letniego doświadczenia oraz sprawdzonego programu budowania liderów, pozwól wyposażyć się w najlepszą wiedzę i narzędzia, aby rozwijając swoje umiejętności przywódcze, wykorzystywać je w życiu zawodowym i osobistym.

Misja i wizja 

działać wspólnie jako elitarna grupa Coachów, trenerów, mówców i profesjonalistów, i wykorzystując naszą wiedzę liderską, talenty oraz umiejętności, zmieniać i wzbogacać życie ludzi na całym świecie. Pracując w ten sposób, realizujemy pragnienie czynienia rzeczy doniosłych, a przyczyniając się do pozytywnych zmian w życiu innych osób, kontynuujemy działalność Johna C. Maxwella. Realizując jego dziedzictwo, pozostawiamy swój własny niepowtarzalny wkład.

Będąc Koordynatorem Programu Certyfikacyjnego Maxwell Leadership Certified Team z przyjemnością wyjaśnię Ci wszelkie szczegóły członkostwa i uzyskania statusu Certyfikowanego Trenera Mówcy i Coacha. Jeśli chcesz znać szczegóły dotyczące Programu Certyfikacyjnego prześlij swoje pytanie w formularzu kontaktowym  lub kliknij poniższy klawisz.

W dalszym procesie rozwoju możesz skorzystać z Programu Mentorskiego “Mentorship Program” prowadzonego przez wykładowców polskich i amerykańskich. Wykłady odbywają się w języku polskim lub są tłumaczone na język polski.